R E K L A M A

Wesela i śluby

Moje zakładki Drukuj ofertę Dodaj zakładkę Zapisz jako PDF

Cukiernia „SMAKOŁYK”

5.00
  1. Home
  2. »
  3. Sale weselne
  4. » Cukiernia „SMAKOŁYK”
Adres:
Piłsudskiego 29b, Zamość, Zamość, zamojski 22-400
Opis:

Cukiernia „SMAKOŁYK” w Zamościu istnieje od 1987 roku. Swoją działalność rozpoczynaliśmy od produkcji lodów tradycyjnych oraz ciasta drożdżowego. W miarę upływu lat, zdobywanego doświadczenia oraz rozbudowy firmy zaczęliśmy produkcję wyrobów cukierniczych, które stanowią obecnie główny asortyment.

Misją naszej cukierni jest produkcja wyrobów opierająca się na własnych, niepowtarzalnych recepturach. Używamy wyłącznie naturalnych surowców bez dodatków chemicznych i polepszaczy. Pasja i wykorzystywanie naturalnych składników jest gwarancją, że nasi klienci otrzymują najwyższej klasy wyroby.

Realizujemy zamówienia zgodnie z życzeniami i wymaganiami naszych klientów (smaki, dekoracje, kształty). Nasze wyroby charakteryzują się najwyższą świeżością i jakością dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego oraz zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników. Na życzenie zamówienia dowozimy pod wskazany adres.

Dysponujemy również salą bankietowo - weselną z zapleczem kuchennym na 45 miejsc z przeznaczeniem na małe przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe między innymi chrzciny, komunie, imieniny, stypy, gdzie serwujemy dania według życzeń i wymagań klientów.

   

Kategorie:      
Lista tagów:            
Contact Information
Telefon: 084 627 24 71
Website:

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy