R E K L A M A

Wesela i śluby

Moje zakładki Drukuj ofertę Dodaj zakładkę Zapisz jako PDF

Pensjonat AMBROZJA

5.00
  1. Home
  2. »
  3. Sale weselne
  4. » Pensjonat AMBROZJA
Adres:
Janów Lubelski, Cisowa 1, janowski 23-300
Opis:

Pensjonat Ambrozja zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez -  między innymi: przyjęć weselnych, okolicznościowych, komunii, eventów firmowych i towarzyskich. Dysponujemy kameralną salą, która może pomieścić około 50 osób. Staramy się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, aby chwilę spędzone z nami były miłym wspomnieniem. Zawsze jesteśmy  otwarci na sugestie, pomysły oraz życzenia organizatorów.

Nasz pensjonat to również idealne miejsce dla rodzin. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw i piaskownica. W pobliżu przebiegają najważniejsze ścieżki rowerowe o dużych walorach turystycznych, idealne dla rodzinnych wycieczek. Oferujemy rowery które bezpłatnie użyczamy na czas pobytu. W odległości 3 km od naszego obiektu znajduje się Zoom Natury - park rekreacji o powierzchni 10 ha położony nad malowniczym Zalewem Janowskim.

Posiadamy 16 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizory i bezprzewodowy dostęp do internetu. Dla rodzin przygotowaliśmy przestronny 5-cio osobowy apartament. Na terenie obiektu znajduję się obszerny parking oraz garaż. Akceptujemy zwierzęta.

      

Kategorie:   
Lista tagów:      
Contact Information
Telefon: 505 093 628
Website:

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy