R E K L A M A

Wesela i śluby

Moje zakładki Drukuj ofertę Dodaj zakładkę Zapisz jako PDF

Spitfire Pub | Przyjęcia weselne i okolicznościowe

5.00
  1. Home
  2. »
  3. Sale weselne
  4. » Spitfire Pub | Przyjęcia weselne i okolicznościowe
Adres:
Kalinowice 145, Zamość, zamojski 22-400
Opis:

Spitfire Pub istnieje od 2000 roku. Od momentu powstania był lokalem barowym, w którym odbywały się różnego rodzaju koncerty oraz dyskoteki. W późniejszym czasie lokal został przekształcony w miejsce dla organizowania bardziej kameralnych imprez i tak jest do dzisiaj. W swojej działalności dokładamy wszelkich starań, aby usługi, które świadczymy były na najwyższym poziomie.

Przy omawianiu organizacji imprezy z Państwem, zawsze bierzemy pod uwagę Państwa sugestie i życzenia, dotyczące na przykład godzin serwowania ciepłych posiłków, w trakcie trwania imprezy. Nasze zaplecze kuchenne jest zawsze zaopatrzone w świeże produkty, co gwarantuje Państwu, wysoką jakość serwowanych przez nas potraw.

Dysponujemy klimatyzowaną salą, która może pomieścić około 80 osób. W lokalu znajdują się toalety damska oraz męska, szatnia a przed lokalem istnieje możliwość parkowania oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu. W pomieszczeniu zostało również wygospodarowane miejsce na zamówiony zespół muzyczny, który możecie Państwo zasugerować sami, lub propozycja może wyjść z naszej strony. Posiadamy również miejsce przeznaczone do przechowywania ciast, tortów oraz schłodzenia alkoholu.

Kategorie:   
Contact Information
Telefon: 510 237 624, 84 61 67 346

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy